Rybki

Od kilku lat istnieje moda na posiadanie w domach akwarium. Wśród pięknych nowoczesnych mebli umieszczenie pięknego dużego akwarium z wnętrzem przypominającym rafę koralową jest prawdziwie cudowną ozdobą. Więce »

 

Pielęgnacja psów

3Każdy właściciel psa powinien być świadomy jak ważna jest pielęgnacja pupila. Chociaż na pierwszy rzut oka dla właścicieli nie stanowi to żadnego kłopotu, w praktyce okazuje się być nieco trudne. Wszystko dlatego, że ludziom brakuje czasu, w wyniku czego psy są zaniedbane, a ich pielęgnacja nieregularna. Nic zatem dziwnego, że coraz większa popularnością cieszą się salony dla psów, w których osoby wykształcone zajmą się pielęgnacją zwierzaka.

Oczywiście wizyty w takim salonie nie musza odbywać się szczególnie często, zatem koszta nie będą takie wysokie. Ludzie przyznają, iż niechętnie samodzielnie kąpią zwierzaka, przede wszystkim w chwili, kiedy są one bardzo oporne. Osoby pracujące w salonach dla zwierząt posiadają jednak doświadczenie, dlatego też nie odmawiają pomocy żadnemu zainteresowanemu. W naszym kraju pojawiło się w ostatnim czasie wiele salonów, w których ludzie mogą bez problemu wykąpać, wyczesać, a także ostrzyc swojego zwierzaka. Odświeżony, zadbany zwierzak z pewnością doskonale będzie świadczył o jego właścicielach.